Výběrové řízení na pozici komunikační manažer/ka

Institut pro evropskou politiku EUROPEUM hledá do svých řad komunikačního manažera nebo manažerku. Více informací včetně požadavků naleznete v přiloženém PDF. Přihlášky přijímáme do 7. července.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím své CV s motivačním dopisem do 7. července 2021 na europeum@europeum.org.

Institut pro evropskou politiku EUROPEUM si klade za cíl širokou řadou svých aktivit oslovit českou veřejnost, odborníky a politiky, a společně s nimi přinášet české vize do Evropy a evropské vize do ČR. Díky své výzkumné činnosti a nejrůznějším projektům, konferencím a veřejným diskuzím bylo EUROPEUM vyhodnoceno již počtvrté dle „Global Go To Think Tank Index“ jako nejlepší think-tank České republiky a jako druhý nejlepší v regionu střední a východní Evropy. 

Do našeho mezinárodního týmu v pražské kanceláři hledáme nového+ komunikačního manažera/manažerku se zájmem o evropská témata, který/á by vnesl/a nové podněty do způsobů naší komunikace a plně se zapojil/a do našich aktivit. Nabízíme velice různorodou práci v dynamickém prostředí, která má smysl a díky které budeme společně posouvat naše aktivity v ČR a jinde v Evropě dál.

Místo výkonu práce:

Staroměstské náměstí 4/1, 110 00 Praha 1

#PráceInstitut pro evropskou politiku EUROPEUM
Staroměstské náměstí 4/1
Praha 1 - Staré Město
110 00

tel.: +420 212 246 552
email: europeum@europeum.org
https://www.europeum.org